Oferta na parapety zewnętrzne

Stalowe zimnogięte

Parapety zewnętrzne stalowe wykonane są z wysokiej jakosci blachy stalowej o grubosci 0,7mm pokrytej warstwą cynku. Powierzchnia parapetu pokryta jest wielowarstwowo dekoracyjnym lakierem poliestrowym oraz ochronną folią jonizującą, która zabezpiecza warstwę lakieru przed zabrudzeniem w trakcie montażu. Użyte do produkcji najnowszej generacji lakiery oraz powłoki ochronne sprawiają, że parapety nie wymagają przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych.

Maksymalna długosć parapetu: 6mb. Standardowo dostępne w kolorze białym, lub brązowym. Możliwe jest pomalowanie na dowolny kolor z palety RAL.

Parapety okleinowane pokryte są dwuwarstwową okleiną PCV z warstwą akrylu z filtrem UV na stronie zewnętrznej parapetu, która zabezpiecza kolor przed wyblaknięciem, lub zarysowaniami.

parapety_renolit

Aluminiowe

Przeznaczone do montażu z oknami z PCV, drewnianymi i aluminiowymi. Technika wykonania – zimnogięte. Estetyczne i trwałę (odporne na warunki atmosferyczne). Dobrze chronią elewację budynku i odprowadzają wodę. Odporne na wilgoć, zaplamienie, niepalne, odporne na chemikalia i srodki czystosci stosowane w domu.

Grubosć parapetu: 1-1,2mm. Możliwosć zrobienia parapetu u grubosci 2mm. Standardowe w kolorze białym i brązowym oraz opcja w dowolnym kolorze RAL.

parapet_4

Granit

Szerokie zastosowanie granitu naturalnego świadczy o jego trwałości i sprawdza się w każdym warunkach. Standardowo dostępna grubość: 2cm i 3 cm, z możliwością wykonania grubszego elementu.

azul_platino