Oferta najlepszych okien

Okna drewniane

Okna drewniane najczęściej wybierane są przez osoby, które cenią sobie naturalność i nienaganną estetykę. Drewno uważane jest za szlachetny materiał, który stosowany jest od wielu wieków z uwagi na niezwykłą elastyczność oraz łatwość obróbki. Nowoczesne okna drewniane zapewniają użytkownikom komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd. Drewno jest odnawialnym surowcem, w pełni bezpiecznym dla środowiska naturalnego. Okna drewniane STOLBUD Włoszczowa są gwarancją najwyższej jakości na rynku, gdyż do ich produkcji wybieramy drewno pierwszego gatunku, pozbawione sinizny i sęków. Naszym Klientom oferujemy okna w różnych wymiarach i kształtach. Wykonujemy okna z trzech gatunków drewna: sosny, meranti oraz dębu.

plussolarCapital

Okna PCV

Oferujemy kompleksowe rozwiązania okna PCV dostosowane do każdej sytuacji budowlanej, od standardowych okien PCV aż po certyfikowane okna do domów pasywnych. Czy jest to nowy budynek, czy też renowacja. Duży wybór kolorów zarówno standardowych jak i niestandardowych (drewnopodobnych i RAL) pozwala na idealne dopasowanie charakterystyki okien do reszty stolarki otworowej np. bram garażowych oraz drzwi zewnętrznych. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz dostępnych profili VEKA. Dzięki połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami okuć, szyb oraz innych dodatkowych elementów jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta. Okna PCV są wyjątkowo trwałe i estetyczne, pozwalają cieszyć się wysoką izolacją termiczną przez wiele lat.

veka1veka2veka3

Okna drewniano-aluminiowe

Nowoczesne okna drewniano-aluminiowe to niezwykłe połączenie tradycyjnej, ekologicznej konstrukcji okien drewnianych z aluminium.

ComfortRecordPrestige