Decyzja o zakupie okien nie musi zawierać dylematu: DOBRE czy TANIE? Rozwiązaliśmy ten problem, oferując za umiarkowaną cenę najnowocześniejszą dostępną obecnie technologię, będącą wyznacznikiem przyszłości.

OKNA plastikowe PCV

Firma WINLUX oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do każdej sytuacji budowlanej, od standardowych okien PCV aż po certyfikowane okna do domów pasywnych. Czy jest to nowy budynek, czy też renowacja. Duży wybór kolorów zarówno standardowych jak i niestandardowych (drewnopodobnych i RAL) pozwala na idealne dopasowanie charakterystyki okien do reszty stolarki otworowej np. bram garażowych oraz drzwi zewnętrznych. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz dostępnych profili VEKA, Bruegmann. Dzięki połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami okuć, szyb oraz innych dodatkowych elementów jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta. Okna PCV są wyjątkowo trwałe i estetyczne, pozwalają cieszyć się wysoką izolacją termiczną przez wiele lat.

OKNA DREWNIANE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wykonane z drewna sosnowego, dębowego oraz meranti. Jesteśmy w stanie wiernie odtworzyć podział funkcji, profili i elementy ozdobne.

OKNA ALUMINIOWE

Okna aluminiowe charakteryzują się niezwykłą trwałością na intensywne użytkowanie oraz niekorzystne warunki panujące w budynku – np. hala produkcyjna, przemysł. Malowanie na dowolny kolor z palety RAL pozwala na dopasowanie do każdego charakteru firmy.